Avtor: zudomzale Objavljeno: 19. 11. 2017

Nova številka Družine vam je na razpolago.

Naročniki že lahko dobite v župnišču zbirko Mohorjevih knjig za leto 2018.

Danes popoldne je na Brezjah molitev za nove duhovne poklice in stanovitnost že poklicanih. Tisti, ki ste se prijavili za avtobusni prevoz: odhod avtobusa je ob 13.25 izpred Vele. Ob 15.00 je skupna ura molitve in nato ob 16.00 sveta maša. Lepo vabljeni!

V sredo goduje sv. Cecilija, zavetnica cerkvenih glasbenikov. Pri večerni sveti maši bodo sodelovali vsi naši pevci, ki nam bodo po maši zapeli še nekaj pesmi. Nato bomo imeli za njih še manjšo pogostitev. Vsi pevci in ostali lepo vabljeni, da skupaj počastimo sveto Cecilijo!

Prihodnjo nedeljo bo ob 15.00 v Moravčah revija odraslih pevskih zborov naše dekanije. Lepo vabljeni, da jim prisluhnemo in jih podpremo pri njihovem prizadevanju za lepoto bogoslužja.

V ponedeljek zvečer ob 19.00 priprava na krst za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka prihodnjo nedeljo.

V torek zvečer ob 19.00 srečanje za animatorje adventnega oratorija. Stari in novi animatorji lepo vabljeni!

V petek zvečer sveto mašo oblikujejo naši mladi skavti. Zvečer redno srečanje mladinske skupine.

Prihodnja nedelja je zadnja nedelja cerkvenega leta - praznik Kristusa kralja vesoljstva. Hkrati ta dan začnemo teden Karitas. Kot vsa leta do sedaj ste tudi letos povabljeni k darovanju hrane za našo Karitas. Pri izhodu iz cerkve vam bodo ponudili vrečko, ki jo nato lahko polno prinesete nazaj na 1. adventno nedeljo. Po jutranji sveti maši bomo imeli tudi krščevanje.