Avtor: zudomzale Objavljeno: 8. 12. 2017

1. adventna nedelja

Na razpolago imate novo številko Družine in Odmeve z Goričice.

Hvala vsem, ki ste včeraj pomagali pri enodnevnem oratorijskem dnevu. 100 otrok je skupaj z animatorji in odraslimi skavti vstopilo v adventni čas, saj smo delali adventne venčke, razne okraske in druge zanimive stvari. Hvala tudi staršem za pomoč in podporo.

Najlepša hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo namenili za g. župnika. Hvala za vso podporo tako v materialni, denarni, duhovni ali molitveni obliki! Prav tako hvala za dar, ki ga danes v obliki hrane namenjate naši Karitas.

Danes začenjamo adventni čas! Vabljeni k poglobljeni pripravi na božične praznike. Zadaj pod korom je mizica z listki in škatlo, kamor lahko oddaste svoj molitveni namen. Po teh namenih bomo molili pred mašami, otroci bodo molili pri verouku in po družinah. Vabljeni tudi ostali, da radi molimo drug za drugega!

Danes in prihodnjo nedeljo imamo adventno tržnico, ko lahko pred cerkvijo dobite kadilo, koledarje, voščilnice in razne druge stvari za praznike. Lepo vabljeni, da ponudimo drug drugemu tudi razne zadeve za ozimnico, vloženo sadje in zelenjavo. Izkupiček bomo polovico poslali s. Barbari v Ukrajino, drugo polovico pa bomo namenili za ureditev trga med cerkvijo in župniščem.

Naročniki, pridite po zbirko Mohorjevih knjig za leto 2018.

Vabljeni vsak večer k devetdnevnici pred praznikom Brezmadežnega spočetja device Marije.

Zadaj na oglasni deski visi list, kamor se lahko vpišete za sprejem Marijine podobe v adventnem času.

V ponedeljek zvečer ob 18.30 srečanje tajništva ŽPS.

V torek zvečer po sveti maši je naslednji v seriji Večerov na Goričici. Tokrat boste spregovorili o budizmu in hinduizmu.

V četrtek zvečer ob 20.00 srečanje študentov in mladih v poklicih.

V petek je praznik Brezmadežnega spočetja Device Marije. Svete maše bodo ob 7.00, ob 10.00 ter zvečer ob 18.00. Zvečer je redno srečanje mladinske skupine ter odraslih skavtov.

V soboto je dekanijsko srečanje za ministrante. Prijave se zbirajo do torka zvečer!

V soboto zvečer je srečanje 3. zakonske skupine.

Prihodnja nedelja je 2. adventna nedelja. Ker je nabirka današnje nedelje namenjena Karitasu, bom imeli našo gospodarsko nabirko prihodnjo nedeljo.