Avtor: zudomzale Objavljeno: 23. 12. 2017

4. adventna nedelja

Na razpolago imate še nekaj izvodov božične številke Družine, novo številko Ognjišča ter še nekaj drugih revij. Tudi nova številka Župnijskega lista je na razpolago, kjer najdete tudi informacije glede verskega tiska za prihodnje leto.

Danes (nedelja) je 4. adventna nedelja, zvečer pa že prvi sveti večer. Ob 17.30 bomo imeli otroško božičnico in po njej mašo svetega večera. Ne pozabimo tudi na blagoslov naših domov na vse tri svete večere. Vabljeni k slovesni polnočnici in na praznični dan k svetim mašam, ki bodo po nedeljskem razporedu. Imeli bomo tudi ofer – darovanje za gospodarske potrebe naše župnije. Popoldne ob 16.00 božični koncert Domžalskega komornega zbora. Razpored ostalih maš in ostalega dogajanja med prazniki si lahko preberete v Župnijskem listu.

V sredo popoldne bi šli v Ljubljano na ogled mesta in na žive jaslice v Ljubljanski živalski vrt. Tam prepevajo tudi naši mladinci. Odhod avtobusa je ob 11.30, prispevek pa 8€ za otroke (samo vstopnina v živalski vrt) in 15€ za odrasle (vstopnina in prevoz). Časa za prijavo je zelo malo, prijave sprejemamo do torka zvečer. Lepo povabljeni!

Otroci imajo pri verouku 14 dni božično novoletnih počitnic.

V torek praznik svetega Štefana – prvega mučenca. Svete maše bodo ob 8.00, ob 10.00 ter zvečer ob 18.00. Ob 15.00 sveta maša v DUD. Pri svetih mašah bomo blagoslovili sol. Pri jutranji sveti maši bomo na poseben način prosili za našo domovino Slovenijo, saj ta dan praznujemo dan samostojnosti in enotnosti. Zvečer ob 19.00 bo še priprava na krst za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka prihodnjo nedeljo.

V sredo popoldne ogled jaslic v Ljubljani!

Prihodnja nedelja je zadnja nedelja cerkvenega leta – praznik Svete družine in hkrati drugi sveti večer. Ob koncu vseh svetih maš bomo imeli blagoslov družin. Letos k blagoslovu vabimo tudi stare starše. Po jutranji sveti maši bomo imeli tudi sveti krst. Ob koncu večerne svete maše pa bomo zapeli zahvalno pesem in se tako zahvalili Bogu za koledarsko leto 2017, ki ga počasi zaključujemo. Vabljeni!