Avtor: zudomzale Objavljeno: 1. 12. 2013

Oznanila 1. adventna nedelja

Med tiskovino najdete novo številko Družine ter župnijski list. Vzemite v branje!

(Nedelja) Danes zaključujemo teden Karitas. Hvala za vaš dar, ki ste ga prinesli s seboj v vrečki in ga boste lahko oddali pri izhodu iz cerkve.

Hvala vsem, ki ste pomagali pri izvedbi enodnevnega oratorija. Prijavljenih je bilo skoraj 130 otrok, ki so se ob kaplanu in animatorjih skupaj pripravljali na praznovanje božičnih praznikov. Hvala tudi vsem ostalim, ki ste pomagali in sodelovali pri tem projektu.

Smo v devetdnevnici pred Marijinim praznikom, zato bodo vsak večer svete maše na poseben način oblikovane s pesmijo Mariji na čast.

Zadaj na oglasni deski visi list, kamor se lahko vpišete tisti, ki ste pripravljeni gostiti Marijo en dan v adventnem času. Na predvečer dne, za katerega se boste vpisali, pridete zvečer k sveti maši, po obhajilu vam duhovnik izroči Marijin kip in vas blagoslovi. Marijo nato odnesete na svoj dom ter jo prinesete nazaj naslednji dan zvečer pred sveto mašo. Tako bo Marija cel adventni čas romala po naši fari ter prosila za nas.

DOGODKI MED TEDNOM:

V ponedeljek zvečer po sveti maši srečanje tajništva ŽPS.

V ponedeljek zvečer ob 19.00 prvo srečanje vseh, ki bi se radi naučili igranja kitare. Dobimo se v veroučni učilnici, več pa si lahko preberete v zadnji številki župnijskega lista.

V torek zvečer je ob 19.30 drugi večer v seriji Večerov na Goričici. Naslov tokratnega srečanja je: Imata Adam in Eva še sporočilo zame? Lepo vabljeni!

V sredo zvečer imamo ob 18.30 srečanje uredniškega odbora za župnijski list; ob 20.00 sledi še srečanje katehetov.

V petek je ob 15. uri sveta maša v Domu upokojencev Domžale. Zvečer po sveti maši ima svoje redno srečanje zakonska skupina.

V soboto zvečer bomo imeli po sveti maši priložnostno akademijo pred praznikom Marijinega brezmadežnega spočetja. Lepo vabljeni, da skupaj počastimo Marijo!

Prihodnjo nedeljo pri sveti maši ob 10.00 sodelujejo letošnji prvoobhajanci ter njihovi starši.