Avtor: zudomzale Objavljeno: 8. 12. 2013

Oznanila 2. adventna nedelja

Nova številka Družine vam je na razpolago. Priporočam v branje!

Danes in prihodnjo nedeljo vas bodo po sveti maši pred vrati pričakali odrasli skavti, ki so sami izdelali božične voščilnice ter vam jih bodo ponudili v nakup. Zbran denar bodo poslali s. Barbari v Ukrajino, ki deluje med brezdomci. Poleg voščilnic lahko kupite tudi različne koledarje, oglje in kadilo za praznike, družinsko pratiko in še kaj se bo našlo.

DOGODKI MED TEDNOM:

V ponedeljek zvečer ob 19.00 bomo imeli v veroučnih učilnicah srečanje za starše veroučencev nižjih razredov. Med nami bo gospa Ida Pirc, upokojena patronažna sestra, ki nam bo spregovorila o pomenu časa, ki si ga starša vzameta za svoje otroke, o postavljanju meja pri vzgoji in še marsičem drugem. Tudi ostali lepo vabljeni, kogar zanimajo ta vprašanja!

V torek popoldan je ob 15.00 sveta maša v Domu upokojencev Domžale.

V sredo zvečer ob 20.00 je redno srečanje članov Župnijskega pastoralnega sveta.

V petek zvečer imajo svoje redno srečanje odrasli skavti.

V soboto je dekanijsko srečanje ministrantov, ki bodo šli na Brezje in v Bohinjsko Bistrico.

Prav tako v soboto je v Mengšu priložnost duhovne obnove za vse župnijske sodelavce. Organizira g. župnik iz Ihana. Dopoldne je nagovor in osebno delo, po kosilu pa spokorno bogoslužje, možnost za sveto spoved in zaključna sveta maša. Prispevek za kosilo in dar za predavatelja poravnate ob prihodu tja. Lepo vabljeni!

Prihodnja nedelja bo tretja adventna nedelja, pri sveti maši ob 10.00 sodelujejo otroci 5. razreda veroučne šole.