Avtor: zudomzale Objavljeno: 5. 06. 2018

Eno je potrebno - oratorij 2018 (prijava)

»Skrbi in vznemirja te veliko stvari, a le eno je potrebno« (Lk 10, 41)

Župnija Domžale 25. – 30. junij 2018

Letošnja novost je ELEKTRONSKA PRIJAVNICA, ki jo najdete na spodnji povezavi, oziroma na spletni strani Župnije Domžale.

Ko izpolnite elektronsko prijavnico, jo natisnete v PDF-ju, ki je že v programu prijavnice ter jo STARŠI podpišete. Skupaj z denarjem jo prinesete prvi dan oratorija ali v župnišče.

Podpisano prijavnico potrebujemo zaradi nove odredbe o varstvu osebnih podatkov, ki je začela veljati konec meseca maja. Vsi Vaši podatki se bodo uporabljali izključno za potrebe organizacije in izvedbe Oratorija Domžale 2018 (razporejanje v skupine, kontaktiranje v primeru nezgode, organizacija prehrane, organizacija izleta...). Dostop do podatkov ima izključno samo organizator Oratorija Domžale 2018. Vaših podatkov ne bomo posredovali tretji osebi, ampak bomo z njimi ravnali skrbno in odgovorno. Po zaključku Oratorija se vsi podatki izbrišejo.

DRAGI OTROCI !

Bližajo se poletne počitnice, zato vas že sedaj vabimo na oratorij, ki bo letos potekal pod naslovom ENO JE POTREBNO. Skozi zanimivo dogajanje nas bo vodil FRIDERIK IRENEJ BARAGA - slovenski misijonar med Indijanci.

PONEDELJEK – PETEK

7:00 jutranje varstvo
9:00 dvig zastave, molitev, uprizoritev zgodbe
9:30 kateheza
10:30 delavnice
12:00 molitev v župnijski cerkvi
12:10 kosilo
13:45 veselo popoldne (razne igre)
15:30 spust zastave
15:30-17:00 popoldansko varstvo

TOREK - Nočni oratorij

Tudi letos bo možnost, da otroci prespijo na oratoriju. V dopoldanskih urah bo oratorij potekal po urniku, popoldan pa bo od 16.00 ure naprej potekal poseben program. Spanje bo organizirano v posebnih šotorih, ob slabem vremenu pa v veroučnih učilnicah.

ČETRTEK - Izlet v naravo

Zberemo se ob 8:00. Vrnemo se predvidoma ob 17:30.

SOBOTA

Zberemo se kot druge dni. Ta dan NI jutranjega varstva. Dopoldne je program do 12h. Popoldne se zberemo ob 17:30, sledi sklep Oratorija s sv. mašo.

Jutranje in popoldansko varstvo:

Če imate časovno stisko, Vam je na voljo tudi jutranje in popoldansko

varstvo, ki se vsak dan razen sobote začne ob 7h zjutraj in konča ob 17h popoldne.

V primeru kakršnihkoli sprememb boste obveščeni v času Oratorija.

DRAGI STARŠI!

Najprej se vam prav lepo zahvaljujemo, da nam boste v letošnjem letu zaupali svoje otroke. Animatorji se bomo potrudili, da bomo z navdušenjem in odgovornim delom vašim otrokom polepšali poletne dni.

Priporočeni dar za ORATORIJ 2018 znaša:

• za prvega otroka 40 €,
  • za drugega otroka 30 €,
  • za tretjega ali več otrok iz ISTE družine prispevek ni potreben.

V prispevek je vključeno:

• kosilo, malica in pijača,
  • material za delavnice,
  • stroški priprave,
  • enodnevni izlet,
  • majica…

Če vam finančno stanje ne omogoča poravnave prijavnine, stopite do gospoda župnika. Naj zaradi finančne stiske noben otrok ne ostane doma in brez nekaj lepih počitniških dni. V primeru, da boste prispevali kakšen evro več, ga bomo hvaležno sprejeli.

PRIJAVE ZBIRAMO PRI VEROUKU ALI V ŽUPNIŠČU V ČASU URADNIH UR NAJKASNEJE DO 19. JUNIJA!
Potem se spletna prijavnica zapre in prijava, zaradi organizacijskih razlogov, ni več mogoča.

Vaše darove lahko nakažete na:

TRR: SI56 1918 0501 0081 442
Namen: Oratorij 2018