Avtor: zudomzale Objavljeno: 19. 08. 2018

Na razpolago imate novo številko Družine. Naročniki, vzemite v branje!

V soboto imamo župnijsko romanje na sv. Višarje, v Ziljsko dolino, Beljak in do Osojskega jezera. Na razpolago je še nekaj prostih mest in potem bosta oba avtobusa popolnoma polna. Odhod je ob 6.00 izpred veroučnih učilnic, skušajmo biti čim bolj točni, da ne bomo zamujali pri maši na Višarjah. Upajmo, da nam bo tudi vreme naklonjeno. Če še kdo želi iti z nami, je lepo povabljen! Prijavite se lahko v župnišču.

Dela na trgu se nadaljujejo. Na vzhodni strani cerkve smo že zabetonirali temelj, na katerega bo potem prišla talna plošča in nanjo končni tlak. Kmalu se bomo lotili tudi paviljona. Z deli skušamo kar najbolj hiteti, dokler je še ugodno vreme. Hvala vsem za vašo podporo in dar, ki ga namenjate v ta namen. Na praznik ste pri ofru darovali 4.991,16€. Najlepša hvala in se priporočamo za naprej!

Hvala vsem, ki ste v sredo pomagali k lepemu večernemu druženju zunaj pred cerkvijo!

OSTALI DOGODKI MED TEDNOM

V ponedeljek zvečer ob 20.00 priprava na krst za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka prihodnjo nedeljo.

V soboto imamo farno romanje.

Prihodnja nedelja je 21. navadna nedelja med letom, po jutranji sveti maši bomo imeli krščevanje.