Avtor: zudomzale Objavljeno: 25. 08. 2018

Na razpolago imate novo številko Družine in Ognjišče. Naročniki, vzemite v branje! Vzemite tudi nov Župnijski list ter katehetsko pismo ob novem veroučnem letu. V njem najdete tudi vse potrebne informacije glede verouka v prihodnjem letu.

Pred nami je še zadnji teden počitnic, preden začnemo novo šolsko in veroučno leto. V tem tednu bi generalno očistili veroučne učilnice. Ponedeljek, torek in sreda dopoldne in popoldne – lepo vabljeni, da generalno očistimo vse prostore in jih pripravimo na novo veroučno leto.

Tudi dela na trgu se nadaljujejo. V tem tednu sicer nekoliko manj, saj so bili delavci odsotni, sedaj pa gremo spet s polno paro naprej. Hvala vsem, ki podpirate naša skupna prizadevanja za ureditev prostora okoli cerkve.

Pred župniščem ste nekateri že opazili bel kombi, ki smo ga v teh dneh kupili za potrebe Karitas, župnije, mladih… Kombi je star 4 leta, ima 240.000 kilometrov, vendar upamo, da nam bo dobro služil. Kombi je bil kupljen iz sredstev donatorjev za kombi in župnikovega osebnega denarja. Niti cent ni bil vzet iz župnijske blagajne – da ne bi kdo širil napačnih informacij, češ: zbiramo za trg, župnik pa kupi avto. Če pa kdo želi, lahko namensko kaj daruje tudi za kombi, saj je potreben še kakšnega popravila.

V soboto, 8.9., je na Brezjah molitveni dan za duhovne poklice. Ker organiziramo dekanijski avtobus, prosim vse zainteresirane, da se do prihodnje nedelje prijavite v župnišču.

OSTALI DOGODKI MED TEDNOM

V ponedeljek zvečer ob 20.00 srečanje tajništva ŽPS.

Prihodnja nedelja je 22. navadna nedelja med letom – angelska nedelja. Ker je to prva nedelja v mesecu, bo vaš dar namenjen gospodarskim potrebam župnije. Od prihodnje nedelje bomo znova imeli tudi sveto mašo ob 11.30.