Avtor: zudomzale Objavljeno: 9. 10. 2018

Celodnevno češčenje

Kot vsako leto smo tudi letošnji prvi oktober v naši cerkvi izkoristili za celodnevno češčenje Najsvetejšega zakramenta.

V cerkvi je bilo posebej slovesno in sveto. Molitev je potekala ves dan predvsem v skupnih molitvah po skupinah: Spodnje Domžale, Študa, Depala vas, dekanijski duhovniki, Stob, Zgornje Domžale in Zaboršt, veroučenci in vsi, ki niso mogli priti prej, molitvena skupina in zadnja ura je bila namenjena polurni molitvi v tišini in zaključena z rožnim vencem. Prejeli smo blagoslov z Najsvetejšim in zapeli slovesne litanije Srca Jezusovega. Milostni so trenutki, ki ga preživimo z Jezusom, ki nam stalno govori: »Pridite k meni vsi, ki ste utrujeni in obteženi, in jaz vam bom dal počitek.« (Mt 11, 28).