Avtor: zudomzale Objavljeno: 15. 10. 2018

Na razpolago imate novo številko Družine, Misijonska obzorja in še nekaj drugih revij. Vzemite v branje!

Veroučenci od 3.-7. razreda lahko med tiskovino dobijo tudi prijavnice za duhovni vikend, ki bo za njih od 16.-18.11.. Lepo vabljeni, da se tega vikenda udeležijo, dodatne informacije pa lahko dobijo pri župniku ali pri katehistinji Marjeti.

Hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo darovali pri ofru za gospodarske potrebe župnije. Zbrali smo malo čez 5.000€, ki jih bomo zelo hitro porabili za poplačilo del okoli cerkve. Se priporočamo še za naprej!

Hvala vsem, ki ste v teh dneh pomagali pri čiščenju cerkve in njene okolice pred slovesnostjo svete birme.

V petek smo začeli z birmansko devetdnevnico pred slovesnostjo svete birme. Birmanci so na duhovnem vikendu, mi pa jih doma podprimo z molitvijo in žrtvami zanje in njihove družine. V tem tednu se bomo z birmanci srečevali vsak večer pri sveti maši, kjer bodo tudi oni sami sodelovali. Lepo vabljeni k devetdnevnici tudi starši, botri in vsi ostali, da mlade podpremo pri njihovi pripravi na prejem Svetega Duha.

Vsak večer bo med sveto mašo tudi priložnost za sveto spoved.

V četrtek zvečer bomo imeli ob 18.00 srečanje s škofom birmovalcem. Birmanci, starši in botri se zberemo v cerkvi vsaj 5 minut pred 18.00. Po tem srečanju bo g. nadškof Uran na razpolago za sveto spoved v spovednici.

V petek zvečer po devetdnevnici vaje za nedeljsko slovesnost.

OSTALI DOGODKI MED TEDNOM

V ponedeljek zvečer ob 20.00 srečanje izrednih delivcev obhajila v župniji Dob.

V sredo zvečer ob 20.00 srečanje članov ŽPS.

V petek zvečer ob 20.00 redno srečanje mladinske skupine.

V soboto zvečer ob 20.00 srečanje 2. zakonske skupine.

Prihodnja nedelja je 29. navadna nedelja med letom – misijonska nedelja. Pri sveti maši ob 10.00 bomo imeli slovesnost sv. birme, ko bo 36 mladih po rokah nadškofa Urana prejelo zakrament svete birme. Prvi del klopi v cerkvi bo rezerviran za starše in domače od birmancev. Prosim, da upoštevate navodila redarjev. Svete maše ob 11.30 prihodnjo nedeljo ne bo. Hvala za razumevanje!