Avtor: zudomzale Objavljeno: 20. 10. 2018

Na razpolago imate novo številko Družine, Župnijski list in še nekaj drugih revij. Vzemite v branje!

Današnja nedelja je za našo župnijo še posebej praznična, saj obhajamo slovesnost svete birme. 36 devetošolcev bo prejelo zakrament svete birme. Molimo zanje in za njihove družine, da bi vedno znali sodelovati s Svetim Duhom. Hvala vsem, ki ste pomagali pri pripravi in pri sami slovesnosti svete birme.

Veroučenci od 3.-7. razreda še lahko med tiskovino dobite prijavnice za duhovni vikend, ki bo za njih 16.-18. novembra. Rok za prijavo je do konca tega tedna.

V soboto bodo imeli naši skavti zbiralno akcijo papirja. Več si lahko preberete v Župnijskem listu oz. na posebnih lističih, ki so jih pripravili skavti in so med tiskovino.

OSTALI DOGODKI MED TEDNOM

V ponedeljek zvečer ob 19.30 srečanje za starše in botre v pripravi na zakrament svetega krsta.

V četrtek zvečer ob 20.00 srečanje študentske skupine.

V petek bomo imeli spovedni dan, ko bodo spovedniki na razpolago od jutranje do večerne svete maše. Poleg grobov naših domačih poskrbimo, da bodo za praznike lepe tudi naše duše. Razpored spovednikov že visi zadaj na spovednici.

V petek zvečer ob 20.00 redno srečanje mladinske skupine.

Prihodnja nedelja je 30. navadna nedelja med letom. Po jutranji sveti maši bomo imeli krščevanje.