Avtor: zudomzale Objavljeno: 18. 07. 2022

Na razpolago imate novo številko Družine in še nekaj drugih revij.

Iskrena hvala v imenu s. Barbare za vsa pomoč, ki smo jo v tem tednu peljali v Ukrajino. Sestre so bile zelo vesele darovanega materiala in so večino stvari že poslale naprej. Besede zahvale s. Barbare boste lahko prebrali v naslednji številki Župnijskega lista.

Danes je za našo župnijo velik dan, saj obhajamo ponovitev nove maše Janeza Pavla Šuštarja, ki je bil pri nas eno leto na praksi. Novomašniku Janezu Pavlu želimo obilo blagoslova, zagnanosti in veselja pri delu v Gospodovem vinogradu!

V soboto zvečer ob 18.00 vabljeni k molitvi za mir po celem svetu.

Prihodnja nedelja bo 17. navadna nedelja med letom – Krištofova nedelja. Ob koncu vseh svetih maš bomo imeli blagoslov vaših avtomobilov. Duhovnik bo šel okoli cerkve po vseh parkiriščih in blagoslavljal vaše avtomobile. Vaš dar ob blagoslovu pa bo šel za MIVO - nakup prevoznih sredstev naših misijonarjev. Iskrena hvala! Hkrati bo naslednja nedelja tudi svetovni dan starih staršev in starejših med nami. Prav je, da se vsi skupaj zavedamo naših korenin, iz katerih izhajamo in rastemo ter smo Bogu hvaležni zanje!