Avtor: zudomzale Objavljeno: 6. 12. 2018

1. adventna nedelja

Na razpolago imate novo številko Družine, Župnijski list in Odmeve z Goričice.

Hvala vsem, ki ste včeraj pomagali pri adventnem oratorijskem dnevu. 80 otrok, 15 animatorjev, odrasli skavti, starši… Vsem iskrena hvala za pomoč in sodelovanje!

Hvala tudi za dar, ki ste ga preteklo nedeljo namenili za g. župnika! Hvala za vse spodbude, podporo pri gradnji in ostale oblike pozornosti in podpore. Naj vam Bog bogato povrne!

Hvala za hrano, ki jo danes prinašate v vrečkah sem v cerkev in ki jo bodo člani naše župnijske Karitas razdelili med pomoči potrebne! Za delovanje Karitas bo šla tudi nabirka prihodnje nedelje, zato vam že vnaprej iskrena hvala!

Hvala tudi za vaš dar, ki ga danes namenjate za gospodarske potrebe župnije. Upajmo, da bomo čez nekaj dni lahko zaključili z deli okoli cerkve.

Danes že lahko zunaj pred cerkvijo kupite adventne venčke, koledarje, kadilo in vse ostalo potrebno za božične praznike.

OSTALI DOGODKI MED TEDNOM

V ponedeljek zvečer ob 18.30 srečanje tajništva ŽPS.

V torek zvečer po sveti maši vabljeni na naslednjega v seriji Večerov na Goričici. Tokratna tema je: razkoli in sekte v Cerkvi do 16. stoletja. Lepo vabljeni!

V sredo bo v DUD maša izjemoma ob 14.00 zaradi miklavževanja, ki bo potem po sveti maši.

Petek in sobota sta prva v mesecu, vabljeni k pobožnosti prvega petka in prve sobote. V petek dopoldne bova duhovnika obiskovala bolne in ostarele iz naše župnije, zato takrat ne bo uradnih ur v župnijski pisarni. Če bi kdo na novo želel, da ga duhovnika obiščeva enkrat na mesec, nam to sporočite v župnišče.

V petek zvečer ob 19.00 prvo srečanje mladinskega zbora. Ob 20.00 ima svoje redno srečanje mladinska skupina.

V soboto praznujemo praznik Marijinega brezmadežnega spočetja. Sveta maša bo ob 7.00, ob 10.00 ter zvečer ob 18.00. Po večerni sveti maši bo krajša akademija – musikal, ki ga pripravljajo mladi in člani družinske kateheze. Lepo vabljeni! Prav tako vsi lepo vabljeni v tem tednu k večernim svetim mašam, ko imamo devetdnevnico pred praznikom Brezmadežne.

Prihodnja nedelja bo 2. adventna nedelja. Popoldan ob 15.00 bo v župniji Vir revija odraslih pevskih zborov naše dekanije. Lepo vabljeni, da jim pridemo prisluhnit.