Avtor: zudomzale Objavljeno: 8. 01. 2019

Gospodovo razglašenje

Na razpolago imate novo številko Družine in Odmeve z Goričice.

Zaključujemo božično – novoletne praznike, znova vstopamo v delovni ritem. S ponedeljkom znova začenjamo tudi z veroukom za vse skupine.

Hvala vam za dar, ki ste ga darovali v trikraljevski akciji. Če koga koledniki niso dobili doma, je zadaj pod korom škatla, v katero lahko darujete v ta namen.

Hvala tudi za dar, ki ste ga danes namenili za gospodarske potrebe župnije.

V župnišču že sprejemamo naročila za verski tisk za leto 2019. Lepo vabljeni!

Danes zvečer (nedelja) bodo pri sveti maši sodelovali pevci pevskega zbora Šentviški zvon, po maši pa bodo odpeli še božični oratorij Camilla Saint-Saensa (traja pol ure). Lepo vabljeni, da jim pridemo prisluhnit.

Danes praznujemo praznik Gospodovega razglašenja – svete tri kralje. Pri sveti maši ob 10.00 bomo imeli sklep trikraljevske akcije. Po sveti maši pa bo še ponovitev muzikla Brezmadežna Mati, ki smo ga že lahko videli na praznik Brezmadežne.

V ponedeljek zvečer po sveti maši srečanje članov tajništva ŽPS.

V sredo zvečer ob 20.00 srečanje birmanskih animatorjev.

V četrtek zvečer ob 20.00 srečanje študentske skupine.

V petek zvečer je redno srečanje mladinske skupine in odraslih skavtov.

V soboto bodo imeli skavti zbiralno akcijo papirja. Tokrat ne bodo hodili okrog po hišah, ampak bo zgolj kontejner na parkirišču, kamor lahko sami pripeljete papir in ga vržete noter. Če kdo ne more pripeljati sam, vzemite zadaj med tiskovino list, kjer je zapisana tudi kontaktna številka, kamor lahko pokličete in bodo oni prišli do vas. Iskrena hvala!

Prihodnjo nedeljo začenjamo čas med letom. To bo tudi nedelja Jezusovega krsta, ko se Bogu zahvaljujemo za milost svetega krsta vsakega od nas. Prihodnjo nedeljo bo tudi ofer za naša dva duhovna pomočnika g. Andreja in g. Avguština. Iskrena hvala!