Avtor: zudomzale Objavljeno: 6. 02. 2019

Na razpolago imate novo in prenovljeno številko Družine ter Odmeve z Goričice. Več o novi podobi Družine nam bo še posebej povedala gospa Nataša.

Hvala za vaš dar, ki ste ga danes namenili za gospodarske potrebe župnije.

V župnišču že sprejemamo prijave za naše prvomajsko romanje/izlet. Tokrat nas bo pot peljala do Beograda. Več informacij ste lahko prebrali v zadnji številki Župnijskega lista ali jih dobite pri župniku v župnišču. Vabljeni!

V ponedeljek zvečer ob 19.30 srečanje članov gospodarskega sveta.

V torek zvečer ob 18.30 naslednji v vrsti Večerov na Goričici. Tokratna tema je: vzhodni razkol in pravoslavje. Lepo vabljeni!

V četrtek zvečer ob 20.00 srečanje študentske skupine. Imeli bomo goste, zato študenti in mladi v poklicih lepo povabljeni!

V petek je kulturni praznik – Prešernov dan. Ta dan ne bo uradnih ur v župnijski pisarni, saj gremo s člani družinske kateheze na duhovni vikend in se vračamo šele v nedeljo popoldne.

V petek zvečer je srečanje mladinske skupine in odraslih skavtov. Če se jim še kdo želi pridružiti, lahko pridete zraven.

Prihodnja nedelja bo 5. navadna nedelja med letom. Po jutranji sveti maši bomo imeli krajši kulturni progam v spomin na pokojnega župnika prof. Matija Tomca, ki je umrl 8.2.1986. Lepo vabljeni na ta kulturni program ter da se pokojnega župnika spomnimo tudi v molitvi!