Avtor: zudomzale Objavljeno: 11. 02. 2019

Na razpolago imate novo številko Družine, Župnijski list ter Misijonska obzorja.

Hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo namenili za gospodarske potrebe župnije.

V teh dneh je bilo 29 družin, ki so vključene v družinsko katehezo, na duhovnem vikendu v Kančevcih. Podprimo mlade družine z molitvijo, da bomo vsi skupaj zvesti pričevalci Kristusovega evangelija.

(po jutranji sveti maši v nedeljo): Sedaj po koncu maše ste vsi lepo povabljeni h krajšemu kulturnemu programu, s katerim se želimo spomniti največjega slovenskega pesnika Franceta Prešerna, pa tudi našega nekdanjega župnika prof. Matije Tomca. Oba sta umrla na isti dan, 8. februarja. Ob koncu programa bomo na grobu prof. Tomca še skupaj prižgali svečo in molili. Lepo vabljeni!

V ponedeljek zvečer ob 18.30 srečanje članov tajništva ŽPS.

V torek zvečer ob 19.00 srečanje katehetov naše župnije.

V sredo zvečer ob 19.00 srečanje za starše letošnjih prvoobhajancev.

V petek zvečer ob 20.00 srečanje mladinske skupine in prve zakonske skupine.

V soboto zvečer ob 19.00 srečanje birmanskih animatorjev.

Prihodnja nedelja bo 6. navadna nedelja med letom. Pri vseh dopoldanskih svetih mašah se nam bodo predstavili mladi zdravniki, ki poleti odhajajo v Nangomo – Zambija. Po maši bodo zunaj na razpolago, da z njimi lahko še kaj spregovorite, predvsem pa bodo veseli vaše podpore njihovemu projektu.

V nedeljo popoldne ob 17.00 bomo imeli še prvo srečanje animatorjev za poletni oratorij. Stari in novi animatorji lepo vabljeni!