Avtor: zudomzale Objavljeno: 4. 03. 2019

Na razpolago imate novo številko Družine. Tisti, ki jemljete časopise v prosti prodaji, ne pozabite ob tem poravnat tudi svojega dolga za časopise.

Hvala vsem, ki ste preteklo nedeljo pripravili kratek kulturni program v spomin na pokojnega župnika in profesorja Matija Tomca. Radi molimo za naše pokojne dušne pastirje.

Danes so med nami študentje medicine, ki se poleti odpravljajo na svoje služenje v Nangomo – Tanzanija. Ob koncu svete maše se nam bodo kratko prestavili, zunaj pred cerkvijo pa potem lahko podprete njihovo pot v misijone.

Za naše prvomajsko romanje/izlet v Vojvodino in Srbijo je že skoraj 20 prijavljenih. Tudi vsi ostali lepo vabljeni, da se nam pridružite.

V torek zvečer ob 18.30 predstavitev misijonskega služenja, ki so ga mladi zdravniki opravili lansko leto na Madagaskarju. Lepo vabljeni!

V sredo zvečer ob 20.00 srečanje članov ŽPS.

V četrtek zvečer ob 20.00 redno srečanje študentske skupine.

V petek zvečer ob 20.00 srečanje mladinske skupine.

Prihodnja nedelja bo 7. navadna nedelja med letom, goduje apostol Matija.