Avtor: zudomzale Objavljeno: 4. 03. 2019

Na razpolago imate novo številko Družine, Ognjišče in Župnijski list.

V tem tednu imajo otroci zimske počitnice, zato tudi verouk za vse skupine odpade. Z rednimi srečanji bomo nadaljevali v ponedeljek, 4. marca.

Tudi župnik bom v tem tednu nekaj dni odsoten, zato se za nujne zadeve obrnite na g. Andreja ali g. Avguština.

Za naše prvomajsko romanje/izlet v Vojvodino in Srbijo je pol avtobusa že zasedenega. Tudi vsi ostali lepo vabljeni, da se nam pridružite.

Petek in sobota sta prva v mesecu, vabljeni k pobožnosti prvega petka in prve sobote ter k prejemu zakramenta svete spovedi. V petek dopoldan bova duhovnika obiskovala naše bolne in ostarele brate in sestre, zato takrat ne bo uradnih ur v župnijski pisarni.

V soboto bomo v naši župniji gostili srečanje vseh sodelavcev župnijskih Karitas iz tretjega arhidiakonata naše nadškofije (to so dekanije: Domžale, Kamnik, Litija in Zagorje). Srečanje bomo začeli s sveto mašo ob 9.00, zato jutranje svete maše ob 7.00 ta dan ne bo, ampak bo potem skupna ob 9.00. Lepo vabljeni, da tudi z molitvijo podpremo delovanje Karitas.

Prihodnja nedelja bo 8. navadna nedelja med letom, zadnja nedelja pred začetkom postnega časa. Ker bo to prva nedelja v mesecu, bo vaš dar namenjen za gospodarske potrebe naše župnije, konkretneje za dela na trgu ob cerkvi. Iskrena hvala za vaš dar.