Avtor: zudomzale Objavljeno: 8. 03. 2019

Na razpolago imate novo številko Družine in Odmeve z Goričice.

S ponedeljkom znova začenjamo z veroukom za vse skupine!

Hvala za vaš dar, ki ga na današnjo prvo nedeljo v mesecu namenjate za gospodarske potrebe naše župnije.

V torek je pustni dan, ko se na celem svetu odvijajo razni pustni karnevali. Vabljeni ste, da se udeležite molitve v zadoščenje za vse žalitve, ki jih ljudje v teh dneh naredijo zoper življenje, Boga, Marijo, svetnike, Cerkev in njene predstavnike. Molili bomo eno uro po jutranji sveti maši in eno uro pred večerno sveto mašo.

V sredo je praznik Pepelnica, ko vstopamo v postni čas. 40 dni priprave na praznik Jezusovega vstajenja vzemimo resno in v duhu spokornosti. Obred pepeljenja bomo imeli tako pri jutranji kot pri večerni sveti maši. Ta dan nas vse odrasle veže strogi post, ko se le 1x na dan do sitega najemo. V postnem času bomo skupaj molili tudi križev pot: ob petkih zvečer po sveti maši ter ob nedeljah popoldne ob 15.00. Lepo vabljeni!

V sredo zvečer ob 19.00 srečanje za starše letošnjih birmancev.

V četrtek zvečer redno srečanje študentske skupine.

V petek zvečer vabljeni k molitvi križevega pota, nato sledi še srečanje mladinske skupine in odraslih skavtov.

V soboto dopoldne je pomladansko srečanje oratorijskih animatorjev na Rakovniku. Vsi zainteresirani animatorji se prijavite pri Leili ali pri Neži. Z Rakovnika bomo takoj nadaljevali z animatorskim vikendom, vračamo se v nedeljo popoldan. Zaradi celotne organizacije je prijava še toliko bolj potrebna!

Prihodnja nedelja je 1. postna nedelja. Pri sveti maši ob 10.00 sodelujejo starši in veroučenci 5. razreda veroučne šole. Popoldne ob 15.00 molitev križevega pota pripravljajo člani družinske kateheze.