Avtor: zudomzale Objavljeno: 11. 03. 2019

1. postna nedelja

Na razpolago imate novo številko Družine in Župnijski list.

Hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo namenili za gospodarske potrebe naše župnije.

V postnem času vsi lepo vabljeni k dobrim delom, molitvi in postnemu odrekanju.

Znova vas vabimo na naše prvomajsko romanje oz. izlet v Vojvodino in Srbijo. Imamo še 15 prostih mest, zato vse zainteresirane vabim, da se prijavite in si zagotovite sedež v avtobusu. Ob prijavi plačate akontacijo, preostali znesek lahko odplačujete tudi po obrokih. Vabljeni!

Danes popoldan (nedelja) vabljeni k molitvi križevega pota. Možnosti sta kar dve: ali ob 15.00 tukaj v cerkvi ali ob 14.45 pri skakalnicah ob avtocesti, od koder se bomo podali peš proti Taboru nad Ihanom. Lahko izkoristimo današnje lepo vreme in se ob molitvi naužijemo še svežega zraka. Kdor te poti ne zmore, pa bo molitev križevega pota tudi tukaj v cerkvi. Zelo lepo povabljeni!

V ponedeljek zvečer ob 18.30 srečanje članov tajništva ŽPS.

V torek zvečer po sveti maši naslednji v vrsti Večerov na Goričici. Tokratna vsebina srečanja bo: zahodni razkol, protestantska in anglikanska cerkev.

V petek zvečer vabljeni k molitvi križevega pota, nato sledi še srečanje mladinske skupine.

V soboto zvečer ob 19.00 srečanje za oratorijske animatorje. Novi in stari animatorji lepo vabljeni!

Prihodnja nedelja je 2. postna nedelja. Pri sveti maši ob 10.00 sodelujejo starši in veroučenci 3. in 4. razreda veroučne šole. Popoldne ob 15.00 molitev križevega pota pripravljajo odrasli skavti. Mladi pa ste lepo vabljeni na dekanijski križev pot za mlade na sv. Mohorja. Zberemo se ob 14.30 pred župniščem. Zaradi organizacije prevoza prosim, da se mladi prijavite pri Petri Kreč ali pri župniku.