Avtor: zudomzale Objavljeno: 25. 03. 2019

2. postna nedelja

Na razpolago imate novo številko Družine.

V postnem času vsi lepo vabljeni k dobrim delom, molitvi in postnemu odrekanju.

Za naše prvomajsko romanje oz. izlet v Vojvodino in Srbijo imamo še 10 prostih mest, zato vse zainteresirane vabim, da se prijavite čim prej. Lepo vabljeni!

Preteklo nedeljo se je v času večerne svete maše zgodil neljub dogodek, ko so nekomu razbili šipo, vdrli v avto in ukradli denarnico z dokumenti. Prosimo vas, da poskrbite za svojo varnost in varnost vašega imetja.

V soboto bo v Zavodu sv. Stanislava pomladansko srečanje za člane ŽPS in druge župnijske sodelavce na temo: Kaj pomeni biti Cerkev – kaj dela našo župnijo živo in enkratno? Srečanje se začne ob 9.00, vabljeni vsi člani ŽPS ter ostali župnijski sodelavci in vsi, ki vas ta tematika zanima!

Danes popoldan (nedelja) vabljeni k molitvi križevega pota. Ob 15.00 tukaj v cerkvi molitev križevega pota pripravljajo odrasli skavti. Zelo lepo povabljeni! Mladi pa imamo dekanijski križev pot na sv. Mohorja, zberemo se ob 14.30 pred župniščem.

V torek praznujemo praznik sv. Jožefa, Jezusovega skrbnika. Sveta maša tukaj pri nas bo ob 7.00 in ob 18.00, ob 10.00 pa smo lepo povabljeni v sosednjo župnijo Vir k slovesni romarski sveti maši. Njihova cerkev in cela župnija je posvečena sv. Jožefu. Lepo vabljeni!

V torek zvečer po sveti maši bo v veroučnih učilnicah srečanje za starše veroučencev zlasti od 3. do 7. razreda, vabljeni pa seveda tudi vsi ostali. Gostja večera bo s. Magda Burger, ki nam bo spregovorila na temo: biti del občestva. Po skupnem delu bo še priložnost srečati se s posameznimi kateheti. Lepo vabljeni!

V sredo zvečer ob 20.00 redno srečanje članov ŽPS.

V četrtek zvečer redno srečanje študentske skupine.

V petek zvečer vabljeni k molitvi križevega pota, nato sledi še srečanje mladinske skupine.

V soboto zvečer ob 19.00 srečanje animatorjev za postni oratorijski dan. Novi in stari animatorji lepo vabljeni!

Prihodnja nedelja je 3. postna nedelja. Pri sveti maši ob 10.00 sodelujejo starši in veroučenci 2. razreda veroučne šole. Popoldne ob 15.00 molitev križevega pota pripravljajo člani molitvene skupine.