Avtor: zudomzale Objavljeno: 25. 03. 2019

3. postna nedelja

Na razpolago imate novo številko Družine, Ognjišče in Župnijski list.

Za naše prvomajsko romanje oz. izlet v Vojvodino in Srbijo imamo le še 5 prostih mest. Lepo vabljeni, da se nam pridružite!

V ponedeljek praznujemo praznik Gospodovega oznanjenja. Sveta maša tukaj bo ob 7.00 in ob 18.00. Popoldan ob 15.00 je sveta maša tudi v MGC Bistrica, tukaj doma pa istočasno pogrebna sveta maša. Zvečer ob 19.00 bomo imeli v Bernikovem domu akademijo ob materinskem dnevu. Proste karte (kolikor jih je še na razpolago), lahko dobite na blagajni kulturnega doma. Lepo vabljeni k svetim mašam, predvsem pa se ta dan ne pozabimo zahvaliti našim staršem za dar življenja, ki so nam ga posredovali. Če so že pokojni, se jih spomnimo v molitvi!

V petek se z birmanci odpravljamo na duhovni vikend v Velesovo. Birmanci se zberejo ob 17.00 na parkirišču pri učilnicah. Program zaključimo v nedeljo s skupno sveto mašo ob 11.30, h kateri ste povabljeni tudi starši in botri birmancev.

Prihodnji vikend bomo v noči iz sobote na nedeljo znova prestavljali ure na poletni čas. Večerne svete maše bodo od prihodnje nedelje dalje zvečer ob 19.00 (ob nedeljah in med tednom). Zaradi tega se tudi podaljšajo uradne ure v župnijski pisarni: ponedeljek in petek, od 17.00 do 18.45.

Danes popoldan (nedelja) vabljeni k molitvi križevega pota. Ob 15.00 tukaj v cerkvi molitev križevega pota pripravljajo člani molitvene skupine. Zelo lepo povabljeni!

V ponedeljek zvečer ob 19.00 priprava na krst za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka v prihodnjih tednih.

V petek zvečer vabljeni k molitvi križevega pota, nato sledi še srečanje mladinske skupine in prve zakonske skupine.

V soboto ne pozabimo prestaviti ure na poletni čas!

Prihodnja nedelja je 4. postna nedelja. Po jutranji sveti maši bomo imeli krščevanje. Pri sveti maši ob 10.00 sodelujejo starši in veroučenci 7. razreda veroučne šole. Popoldne ob 15.00 molitev križevega pota pripravljajo starši prvoobhajancev.