Avtor: zudomzale Objavljeno: 30. 03. 2019

4. postna nedelja

Na razpolago imate novo številko Družine.

Za naše prvomajsko romanje oz. izlet v Vojvodino in Srbijo imamo le še 3 prosta mesta. Če še kdo okleva s prijavo, naj pohiti!

Danes naši birmanci zaključujejo z duhovnim vikendom. Birmance, njihove starše in botre priporočamo v molitev, da se bodo dobro pripravili na prejem svetega Duha.

Danes ponoči smo prestavili ure na poletni čas. Od današnjega dne naprej bodo večerne svete maše ob nedeljah in med tednom ob 19.00.

Danes popoldan (nedelja) vabljeni k molitvi križevega pota. Ob 15.00 tukaj v cerkvi molitev križevega pota pripravljajo starši prvoobhajancev. Starše prosim, da pridete 5 minut prej, da se lahko razdelijo postaje, ki bi jih brali. Vsi pa prav lepo povabljeni k molitvi!

V ponedeljek zvečer po sveti maši srečanje članov tajništva ŽPS.

V torek zvečer srečanje bralcev božje besede. Srečanje bomo imeli takoj po sveti maši tukaj v cerkvi. Z nami bo g. Gregor Čušin, vsi lepo vabljeni!

V četrtek zvečer redno srečanje študentske skupine.

Petek in sobota sta prva v mesecu, vabljeni k pobožnosti prvega petka in prve sobote. V petek dopoldan bova duhovnika obiskovala naše bolne in ostarele brate in sestre, zato takrat ne bo uradnih ur v župnijski pisarni.

V petek zvečer vabljeni k molitvi križevega pota, nato sledi še srečanje mladinske skupine.

V soboto zvečer ob 20.00 srečanje animatorjev za postni oratorijski dan. Stari in novo animatorji lepo vabljeni!

Prihodnja nedelja je 5. postna nedelja – tiha nedelja. Pri sveti maši ob 10.00 sodelujejo starši in veroučenci 6. razreda veroučne šole. Popoldne ob 15.00 imamo dekanijsko molitev križevega pota na Sveto Trojico. Zberemo se v vasi Žeje pri gasilnem domu, od koder peš poromamo na Sv. Trojico. Lepo vabljeni.

V nedeljo zvečer ob 18.00 srečanje animatorjev za poletni oratorij.