Avtor: zudomzale Objavljeno: 20. 04. 2019

Velika noč

Na razpolago imate novo številko Družine, Ognjišče ter Župnijski list.

Danes praznujemo največji krščanski praznik – Veliko noč – praznik Jezusovega vstajenja. Praznične svete maše bodo danes ob 6.30, 8.30, 10.00, 11.30 ter zvečer ob 19.00. Hvala vsem, ki ste na različne načine pomagali pri lepih obredih velikega tedna in celotnem praznovanju. Vam in vašim domačim želimo blagoslova, veselja, radosti in miru v srcu.

Iskrena hvala za dar, ki ga boste danes pri ofru darovali za gospodarske potrebe župnije. V paviljonu dela napredujejo, urejamo tudi okolico. Hvala za vso vašo podporo pri celotnem projektu ureditve trga pri cerkvi.

Pred nami je velikonočna osmina, ko skozi cel teden obhajamo skrivnost Jezusovega vstajenja. Smo tudi v molitveni osmini Božjega usmiljenja, ki se bo sklenila prihodnjo nedeljo. Med tednom bo molitev k Božjemu usmiljenju vsak večer po sveti maši. V tem tednu otroci nimajo verouka.

Na velikonočni ponedeljek bodo svete maše ob 8.00, ob 10.00 ter zvečer ob 19.00. Ta dan seveda NI uradnih ur v župnijski pisarni.

V sredo zjutraj ob 9.00 sestanek uredniškega odbora za Župnijski list. Zvečer ob 20.00 srečanje birmanskih animatorjev.

V soboto zjutraj ob 5.00 odhod na župnijsko romanje oz. izlet v Vojvodino in Srbijo. V času romanja se za nujne zadeve obrnite na g. Andreja in g. Avguština.

V soboto zvečer ob 18.00 srečanje animatorjev za poletni oratorij.

Prihodnja nedelja je 2. Velikonočna nedelja - bela nedelja - nedelja Božjega usmiljenja. Po jutranji sveti maši bomo imeli krščevanje. Pri večerni sveti maši bo sklep devetdnevnice Božjega usmiljenja.