Avtor: zudomzale Objavljeno: 26. 01. 2014

Oznanila 3. nedelja med letom

Na razpolago vam je nova številka Družine in Ognjišča ter župnijski list. V slednjem boste lahko našli datum poletnega oratorija, nekaj različnih povabil ter besede zahvale s. Barbare iz Ukrajine, za katero smo zbirali denar z nakupom božično-novoletnih voščilnic.

Še jutri (ponedeljek) pobiramo naročila za katoliške revije in časopise preko župnišča, prav tako za zbirko Mohojevih knjig oz. koledarja za leto 2015, nato pa bomo naročila oddali naprej.

Na sredini cerkve lahko opazite mizico s Svetimi pismi. Od Svetopisemske družbe smo dobili razna Sveta pisma, pa tudi nekaj popusta zraven, če bi se kdo odločil za nakup. Posebej na listu imate napisano, koliko stane posamezna izdaja. Ob Svetih pismih je tudi priložnostni dopis Svetopisemske družbe, v katerem je predstavljena akcija zbiranja sredstev za nakup Svetih pisem v Etiopiji, kjer deluje naš misijonar Jože Andolšek. Naj Sveto pismo ne bo zgolj knjiga za lovljenje prahu, ampak vir božje modrosti za naša življenjska vprašanja.

Iz Zavoda sv. Stanislava smo dobili dopis in povabilo vsem tistim, ki bi želeli nadaljevati svoje srednješolsko izobraževanje v Škofijski klasični gimnaziji. Sporočajo nam, da imajo dan odprtih vrat v soboto, 1. februarja; informativni dan pa bo v petek in soboto, 14. in 15. februarja. Lepo povabljeni!

DOGODKI MED TEDNOM:

V sredo zvečer ob 20.00 je redno srečanje katehetov iz naše župnije.

V petek popoldne gredo na duhovno-družabni vikend veroučenci 3. in 6. razreda – če bo dovolj prijavljenih.

V petek zvečer smo vsi lepo povabljeni na dobrodelni koncert Simfoničnega orkestra Domžale-Kamnik, ki bo ob 20. uri v hali Komunalnega centra. Izkupiček koncerta je namenjen obnovi v požaru poškodovane stolpnice.

Prihodnjo nedeljo praznujemo praznik Jezusovega darovanja v templju – svečnico. Pri vseh svetih mašah bomo blagoslovili sveče, ki jih boste prinesli s seboj ali jih boste kupili v cerkvi.