Avtor: zudomzale Objavljeno: 12. 05. 2019

4. velikonočna nedelja

Na razpolago imate novo številko Družine.

Hvala za vaš dar, ki ste ga danes namenili za socialno zavarovanje duhovnikov naše nadškofije.

Danes popoldan vsi lepo vabljeni na srečanje bolnih in ostarelih iz naše župnije, ki ga bomo imeli v Domu upokojencev Domžale. Ob 15.00 bo sveta maša, nato še družabni del srečanja. Pri sveti maši boste lahko prejeli tudi zakrament bolniškega maziljenja. Veseli bomo še kakšne pomoči pri pripravi prostora, prevažanju bolnih in ostarelih, pripravi pogostitve… Vsi lepo vabljeni!

Še do torka imate možnost prijaviti se za skupni prevoz z avtobusom na Brezje, kjer bomo imeli prihodnjo nedeljo popoldne ob 15.00 molitev za duhovne poklice. Vabljeni seveda tudi s svojimi prevozi.

Prihodnjo soboto cerkev čistijo starši prvoobhajancev, za krasitev cerkve pa poskrbite prebivalci Zaboršta ter ulice med Bistrico in Slamnikarsko ulico. V nedeljo bo zadaj pod korom škatla, kamor boste lahko dali svoj dar za rože za cerkev. Kot ste lahko brali, bomo s tem denarjem krili tudi stroške obnove farnega bandera, ki ga obnavljamo. Najlepša hvala!

V župnišču že sprejemamo prijave za izlet v Gardaland, ki ga bomo imeli v torek, 25.6. Lepo vabljeni!

Danes popoldan ob 18.00 srečanje animatorjev za poletni oratorij.

V sredo zvečer ob 20.00 srečanje članov Župnijskega pastoralnega sveta.

V četrtek zvečer ob 20.00 srečanje animatorjev za duhovni vikend za prvoobhajance.

V petek gremo s prvoobhajanci na duhovni vikend, kjer bodo otroci prvič pristopili k zakramentu svete spovedi. Vabim vas, da prvoobhajance in njihove družine v pripravi na prvo sveto obhajilo podpremo z molitvijo.

V petek zvečer ima svoje redno srečanje mladinska skupina.

V soboto dopoldan je dekanijsko športno srečanje mladih. Mladi več informacij dobite pri Urhu ali pri župniku.

V noči iz sobote na nedeljo gredo naši mladinci peš na Brezje. Zberejo se ob 17.00 pred učilnicami. Če kdo želi, se jim lahko pridruži.

Prihodnja nedelja je 5. velikonočna nedelja. Popoldan ob 15.00 molitvena ura in sveta maša na Brezjah za duhovne poklice.