Avtor: zudomzale Objavljeno: 6. 06. 2019

7. velikonočna nedelja

Na razpolago imate novo številko Družine, Župnijski list in Odmeve z Goričice.

Hvala za vaš dar, ki ste ga danes namenili za gospodarske potrebe naše župnije.

Pred nami je še zadnji teden veroučnega leta. Otroci bodo pri uri verouka dobili spričevala (kdor je opravil vse svoje obveznosti), zaključno dejanje pa bo prihodnjo nedeljo s sveto mašo ob 10.00, ko se bomo Bogu zahvalili za to šolsko in veroučno leto. Ob koncu svete maše bomo imeli še blagoslov koles in ostalih otroških prevoznih sredstev, zato vsi otroci in ostali lepo vabljeni k tej sveti daritvi.

Prihodnjo soboto cerkev čistijo in krasijo prebivalci predela med Ljubljansko ulico in Taborsko cesto (Vodovodna, Prečna, Partizanska, Kersnikova, Roška, Prešernova, Obrtniška in sosednje ulice).

Za zaključni izlet v Gardaland je že skoraj 30 prijavljenih. Tudi ostali lepo vabljeni, da se nam pridružite 25.6.. Prijave zbiramo v župnišču. Vabljeni!

V sredo zaradi odsotnosti duhovnikov tukaj doma ne zjutraj in ne zvečer ne bo svete maše. Hvala za razumevanje.

Petek in sobota sta prva v mesecu, vabljeni k pobožnosti prvega petka in prve sobote ter prejemu zakramenta svete spovedi. V petek dopoldan bom župnik obiskoval bolne in ostarele, zato takrat ne bo uradnih ur v župnijski pisarni.

V petek zvečer ima svoje redno srečanje mladinska skupina.

Prihodnja nedelja je praznik prihoda Svetega Duha – binkoštna nedelja. Kot že rečeno, bomo imeli pri sveti maši ob 10.00 sklep veroučnega leta. Lepo vabljeni k tej sveti maši.