Avtor: zudomzale Objavljeno: 17. 06. 2019

Binkoštna nedelja

Na razpolago imate novo številko Družine, Misijonska obzorja in revijo Prijatelj.

Med tiskovino najdete tudi letake z informacijami o letošnjem poletnem oratoriju. Prijave že sprejemamo preko internetne strani naše župnije. Zadnji rok za prijavo je 25. junij.

Hvala za vaš dar, ki ste ga danes namenili za naš župnijski vrtec Dominik Savio Karitas Domžale.

Z današnjo nedeljo zaključujemo veroučno leto. Kdor od otrok še ni dobil veroučnega spričevala (in je opravil vse svoje obveznosti), naj se oglasi v zakristiji oz. v župnišču. Z današnjo nedeljo zaključujemo tudi vsa ostala srečanja skupin. Poskrbimo za počitek, da bomo lahko jeseni spet z veseljem začeli novo pastoralno leto.

Prihodnjo soboto cerkev čistijo in krasijo prebivalci iz Stoba in Depale vasi.

V soboto bo na Brezjah tradicionalno vseslovensko srečanje ostarelih, bolnih in invalidov. Ob 9.00 se začne molitev pred baziliko, nato ob 10.00 sledi še sveta maša. Tudi iz naše župnije bo šel poseben avtobus, ki bo stal ob 8.00 na makedamskem parkirišču pred Vele. Nekaj mest je še prostih, prijave sprejema gospa Marija Limbek (040/204-822). Vabljeni seveda tudi s svojimi avtomobili.

Znova lepo vabljeni na zaključni izlet v Gardaland, ki ga bomo imeli v torek, 25.6. Avtobus se počasi polni, vendar je nekaj mest še na razpolago. Prijavite se v župnišču. Lepo vabljeni!

V ponedeljek praznujemo praznik Marije, Matere Cerkve – binkoštni ponedeljek. Svete maše bodo po običajnem delavniškem razporedu.

Prihodnjo nedeljo znova vstopamo v čas med letom, obhajamo pa praznik oz. nedeljo Svete trojice. Svete mape so po nedeljskem razporedu.