Avtor: zudomzale Objavljeno: 17. 06. 2019

Nedelja svete Trojice

Na razpolago imate novo številko Družine in Župnijski list.

V župnijskem listu si že lahko preberete vse o našem jesenskem župnijskem romanju.

Vse otroke vabimo na poletni oratorij, ki ga bomo imeli prvi teden meseca julija. Zadnji rok za prijavo je 25. junij, vendar ne čakajte do zadnjega trenutka.

Hvala za dar, ki ste ga preteklo nedeljo namenili za naš župnijski vrtec Dominik Savio Karitas Domžale. Država bi nam rada znova zmanjšala odstotek financiranja delovanja vrtca, zato smo oz. bomo vedno bolj odvisni od vaših darov. Še enkrat iskrena hvala!

Prihodnjo soboto cerkev čistijo in krasijo prebivalci vseh tistih ulic, ki do sedaj še niso prišle na vrsto. Hvala vsem, ki se trudite za lepoto naše župnijske cerkve. Prihodnjo nedeljo bo zadaj pod korom tudi škatla za vaš dar za rože, če še kdo želi kaj darovati v ta namen. Boglonej!

Za zaključni izlet v Gardaland, ki ga bomo imeli v torek, 25.6., je še nekaj prostih mest. Prijavite se v župnišču. Lepo vabljeni!

V ponedeljek zvečer ob 20.00 priprava na krst za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka v prihodnjih mesecih.

V sredo zvečer ob 20.00 skupno srečanje članov Župnijskega pastoralnega in gospodarskega sveta.

V četrtek praznujemo slovesni zapovedani praznik Svetega Rešnjega telesa in krvi. Sveta maša bo ob 7.00, ob 10.00 ter zvečer ob 19.00.

V soboto zjutraj ob 3.00 zbor vseh, ki bomo s kolesi poromali na Brezje. Ob 7.00 bo na Brezjah sveta maša, h kateri ste vsi lepo povabljeni.

V noči iz sobote na nedeljo bomo imeli celonočno bedenje ob izpostavljenim Najsvetejšim. Zadaj pod korom že visi list, kamor se lahko vpišete za posamezno uro molitve. Začnemo v soboto po večerni sveti maši in končamo pred nedeljsko jutranjo mašo.

V nedeljo bomo imeli zunanjo slovesnost praznika Svetega Rešnjega telesa in krvi. Po jutranji sveti maši bomo imeli procesijo z Najsvetejšim. Prosim za pomoč in sodelovanje pritrkovalce, pevce, nosilce bander, redarje, postavljalce oltarjev… Vsi lepo vabljeni, da pridemo v čim večjem številu k procesiji. Otroci (zlasti prvoobhajanci) lepo vabljeni, da bi pred vsakim oltarjem potresali cvetje od rož. Bomo pa letos imeli zaključek procesije že na novem trgu, kjer bo zaključni blagoslov.