Avtor: zudomzale Objavljeno: 7. 07. 2019

Na razpolago imate novo številko Družine ter Odmeve z Goričice.

Hvala vsem animatorjem in ostalim sodelavcem, ki ste pomagali pri izvedbi letošnjega oratorija. Čeprav smo morali zaradi vremena kakšno stvar vmes spremeniti, smo uspeli izpeljati en lep počitniški teden za 100 otrok in 45 animatorjev. Hvala vsem sponzorjem, vsem, ki ste za nas molili ali nas podpirali s sladkimi ali sadnimi priboljški. V tednu, ki je pred nami, gremo z animatorji na Kolpo na zaslužen počitek. Za nujne stvari se obrnite na g. Andreja ali g. Avguština.

O samem oratorija smo pripravili tudi posebno brošuro, ki jo dobite med tiskovino.

Hvala za vaš dar, ki ste ga danes na prvo nedeljo v mesecu namenili za gospodarske potrebe župnije. Če se bodo mojstri držali danih besed, bomo jutri (ponedeljek) nadaljevali z deli na paviljonu.

V torek popoldan ob 15.00 bo sveta maša v Domu upokojencev Domžale, ki jo bo daroval novomašnik Rok Pogačnik. Z Rokom se pogovarjamo, da bi nato jeseni prišel eno nedeljo in za nas imel ponovitev nove maše, vendar bo datum znan šele, ko bo on vedel za svoje nove obveznosti na župniji. Ga pa z veseljem pričakujemo.

Prihodnja nedelja bo 15. navadna nedelja med letom.