Avtor: zudomzale Objavljeno: 13. 07. 2019

Na razpolago imate novo številko Družine.

Kot lahko vidite, nadaljujemo z deli na paviljonu. Ta teden smo položili izolacijo po stenah, v prihodnjem tednu pa je obljubljeno strešno okno in streha. Upajmo, da bo tudi vreme naklonjeno našim delom, da nas ne bo ves čas preganjalo. Hvala vsem vam, ki podpirate naše skupne napore za ureditev trga med cerkvijo in župniščem.

Pred nami je še en počitniški teden, ko je pastoralnega dogajanja nekoliko manj.

Prihodnja nedelja je 16. navadna nedelja med letom, Krištofova nedelja. Pri obeh dopoldanskih svetih mašah bomo gostili s. Vesno Hiti, redovnico misijonarko v Burundiju, ki je pred tem 25 let delovala v bližnji Ruandi. Pred nedavnim je bila pri njej tudi ekipa Radia Ognjišče, tako da smo o njenem delu lahko že marsikaj slišali.

Ker je prihodnja nedelja tudi Krištofova nedelja, pa bomo imeli ob koncu vseh svetih maš tudi blagoslov vozil. Ostanite pri svojih avtomobilih, bo duhovnik prišel do vas. Dar, ki ga boste oddali pri blagoslovu vozil, je namenjen akciji MIVA – nakupu prevoznih sredstev za naše misijonarje po celem svetu. Iskrena hvala!