Avtor: zudomzale Objavljeno: 9. 02. 2014

Oznanila 5. nedelja med letom

Nova številka Družine vam je na razpolago, prav tako Misijonska obzorja in revija Prijatelj. Tudi nova številka Župnijskega lista je na mizici med tiskovino.

V novi številki Župnijskega lista je kar nekaj prostora namenjenega branju božje besede. V soboto, 22. februarja, bomo imeli ob 9.00 tudi posebno srečanje za vse, ki ob nedeljah ali med tednom berete božjo besedo. Z nami bo gospod Jože Faganel. Že sedaj lepo vabljeni na to srečanje, hkrati pa to vabilo velja tudi vsem ostalim, da bi se opogumili in pridružili bralcem beril pri sveti maši. V svoje vrste vabijo nove člane tudi ministranti, vsi pevski zbori…

Konec tedna (v petek in soboto) bodo na srednjih šolah in fakultetah potekali informativni dnevi. Zavod sv. Stanislava vabi vse, ki bi želeli nadaljevati svoje šolanje v Škofijski klasični gimnazijo, da se oglasijo pri njih.

DOGODKI MED TEDNOM:

V ponedeljek zvečer ob 20.00 bo prvo srečanje animatorjev za poletni oratorij. Mladi iz 9. razreda, srednješolci in študentje, dosedanji in novi animatorji vabljeni, da skupaj začnemo priprave na poletno dogajanje.

V sredo zvečer ob 20.00 je redno srečanje članov ŽPS.

V četrtek zvečer ob 20.00 imamo srečanje vseh organistov in pevovodij naših zborov. Dobimo se v župnišču.

V petek zvečer imajo poleg mladih svoje redno srečanje tudi odrasli skavti.

V nedeljo zvečer bodo pri sveti maši sodelovale pevke Ženskega pevskega zbora Moj spev iz Grobelj. Po sveti maši bodo imele še krajši koncert. Lepo vabljeni, da jim pridemo prisluhnit