Avtor: zudomzale Objavljeno: 29. 07. 2019

Na razpolago imate novo številko Družine in Ognjišča.

Hvala vsem, ki ste se že odzvali glede termina farnega romanja v sveto deželo prihodnje leto. Ta teden sprejemam še vaše predloge, nato bomo določili datum in začeli s sprejemanjem prijav.

Hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo namenili našim misijonarjem v akciji MIVA. Zbrali smo 2.414,72 €, kar bomo poslali na misijonsko pisarno, od tam pa naprej našim misijonarjem.

Vsi lepo vabljeni na naše enodnevno župnijsko romanje konec meseca avgusta. Prvi avtobus je že skoraj poln, nato bomo začeli z drugim avtobusom. Vsi torej lepo vabljeni, da se 31. avgusta skupaj odpravimo proti Mariji Bistrici v hrvaško Zagorje, med potjo pa si bomo ogledali še orglarsko delavnico Škrabl v Brestovcu in grad Veliki Tabor, kjer je živela Veronika Deseniška. Prijave sprejemamo v župnišču.

Dela na paviljonu se nadaljujejo, ta teden so montirali strešno okno in začeli z izolacijo strehe. Obljubljeno je, da bo v prihodnjem tednu streha končana.

Petek in sobota sta prva v mesecu, vabljeni k pobožnosti prvega petka in prve sobote. G. Andrej bo bolnike in ostarele obiskoval v petek, župnik pa zaradi odsotnosti nato v soboto (in ne v petek).

Prihodnja nedelja je 18. navadna nedelja med letom. Ker je to prva nedelja v mesecu, bo vaš dar namenjen za gospodarske potrebe župnije.