Avtor: zudomzale Objavljeno: 17. 02. 2014

Oznanila 6. nedelja med letom

Na razpolago vam je nova številka Družine ter še nekaj drugih revij. Vzemite v branje!

Zaradi šolskih počitnic tudi verouka v tem tednu nimamo.

Hvala vsem, ki ste se odzvali povabilu in klicu na pomoč pri čiščenju cerkve. Če je še kdo pripravljen pomagati, še vedno dobrodošel, saj pridne roke vedno prav pridejo!

Danes (nedelja) zvečer bodo pri sveti maši ob 18.00 sodelovale pevke Ženskega pevskega zbora Moj spev iz Grobelj. Po sveti maši bodo zapele še nekaj pesmi. Lepo vabljeni, da jim pridemo prisluhnit.

V soboto imamo srečanje vseh, ki v naši župniji pri mašah berete berila. Z nami bo gospod Jože Faganel, ki na Teološki fakulteti predavatelj retorike – javnega govornega nastopanja. S svojim znanjem in izkušnjami bo zagotovo tudi nam v pomoč pri našem oznanjevanju božje besede. Dobimo se ob 9.00 v veroučnih učilnicah. Srečanje naj bi trajalo nekje do 12. ure in bo vsebovalo tako teoretični kot praktični del. Če se nam želi pridružiti še kdo drug, iskreno dobrodošel.

DOGODKI MED TEDNOM:

V torek zvečer ob 19.00 je priprava na krst za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka v mesecu februarju.

Prihodnja nedelja je za našo župnijo krstna nedelja, ko bomo v našo župnijsko skupnost sprejeli 4 nove člane. Krsti bodo po jutranji sveti maši.