Avtor: zudomzale Objavljeno: 13. 09. 2019

Na razpolago imate novo številko Družine.

Hvala vsem za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo darovali za s. Barbaro in misijon Marijinih sester v Ukrajini.

Hvala tudi za dar, ki ste ga namenili za gospodarske potrebe župnije. Upajmo, da bomo v tem tednu nadaljevali z nekaterimi deli na trgu, vsaj mojstri so obljubili, da pridejo.

V preteklem tednu smo imeli vpis otrok k verouku, sedaj začenjamo zares. V tem tednu bo že verouk za vse skupine po urniku, kot je bilo objavljeno v katehetskem pismu.

Kot je bilo oznanjeno, bi danes morali imeti župnijski dan. Zaradi slabega vremena smo se odločili, da župnijski dan prestavimo za 14 dni. Če bo torej lepo vreme, bomo imeli župnijski dan v nedeljo, 22. septembra. Vsi lepo vabljeni takrat in molite za lepo vreme!

V soboto, 14. 9., je na Brezjah molitveni dan za duhovne poklice. Na dekanijski ravni organiziramo avtobusni prevoz. Če bi še kdo želel iti zraven, ima še do jutri (ponedeljek) čas, da se prijavi v župnišču. Odhod avtobusa je ob 8.00 z avtobusne postaje pred veleblagovnico Vele. Vabljeni!

V soboto, 21.9., bo v Stični vseslovensko srečanje mladih. Tudi tja organiziramo avtobusni prevoz. Kdor od mladih bi želel iti z avtobusom, naj se prijavi pri g. župniku.

V ponedeljek zvečer ob 20.00 srečanje tajništva Župnijskega pastoralnega sveta.

V torek zvečer po sveti maši (19.30) uvodno informativno srečanje za vse, ki bi se želeli učiti igranja kitare. Filip Firbas bo znova poučeval kitaro, zato pridite na to uvodno srečanje vsi, ki bi se radi naučili igrati kitaro, da se boste dogovorili za termin srečanj.

V petek zvečer ob 20.00 redno srečanje mladinske skupine. Lepo vabljeni letošnji prvoletniki in tudi starejši mladinci!

V soboto zvečer ob 20.00 srečanje 2. zakonske skupine.

Prihodnja nedelja je 24. navadna nedelja med letom – nedelja svetniških kandidatov.