Avtor: zudomzale Objavljeno: 17. 01. 2020

Na razpolago imate novo številko Družine in Župnijski list .

Vabljeni k naročilu verskega tiska za letošnje leto.

Hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo namenili za naša dva duhovna pomočnika. Hvala tudi za vse ostale oblike podpore, materialne in duhovne, s katerimi izkazujete skrb do vseh nas duhovnikov. Bog vam povrni!

Z deli v paviljonu nadaljujemo, v tem tednu smo pripravili vse potrebno za video nadzor okolice cerkve. Mnogi ste izražali skrb, da ne bi kdo mozaika poškodoval. Je bilo že pred tem mišljeno, da paviljon in ostalo okolico cerkve damo pod varnostni nadzor, saj bi bila res škoda, da bi nam kdo to lepo pridobitev poškodoval.

Smo v tednu molitve za edinost kristjanov. Vabljeni k svetim mašam, ko imamo vedno posebej pripravljen nagovor v tej smeri, pa tudi k molitvam in osebnemu prizadevanju, da bi vsi skupaj s svojim življenjem pričevali za Gospoda.

V ponedeljek zvečer ob 18.30 srečanje Delavnic molitve in življenja. Ob 19.00 bo še srečanje za starše in botre, ki želite dati krstiti svojega otroka prihodnjo nedeljo.

V sredo zvečer ob 19.00 srečanje staršev letošnjih prvoobhajancev.

V petek zvečer ob 20.00 srečanje mladinske skupine in istočasno tudi srečanje 1. Zakonske skupine.

Prihodnja nedelja bo 3. nedelja med letomnedelja Svetega pisma. Po jutranji sveti bomo imeli krščevanje. Pred vsemi svetimi mašami bomo v soboto zvečer in v nedeljo imeli pol urno branje Svetega pisma. Zadaj na oglasni deski visi list, kamor se lahko vpišete tisti, ki bi želeli brati. Vsi ste seveda lepo vabljeni, da pridemo poslušat, vabljeni pa tudi, da doma radi vzamemo v roke Sveto pismo in iz njega zajemamo modrost življenja. V nedeljo dopoldan nas bodo po sveti maši zunaj s čajem pogostili naši skavti.