Avtor: zudomzale Objavljeno: 21. 02. 2020

Na razpolago imate novo številko Družine in Župnijski list.

Veroučenci imajo v tem tednu zimske počitnice, zato tudi verouka ta teden nimamo. Z obveznostmi znova nadaljujemo prihodnji ponedeljek. V tem tednu bom župnik nekaj dni odsoten, zato se za vse nujne zadeve obrnite na g. Andreja ali g. Avguština.

Hvala 3 mamicam in eni veroučenki iz 4. razreda, ki so včeraj počistile našo župnijsko cerkev.

V soboto, 22.2., radio Ognjišče organizira pustno sobotno iskrico. Program se bo odvijal v Športni dvorani Zavoda sv. Stanislava v Šentvidu nad Ljubljano ob 12.00. Zbrana sredstva bodo tokrat namenili s. Vesni Hiti, ki je bila lansko leto gostja tudi v naši župniji. Pustno rajanje bodo spremljali člani skupin Modrijani in Pedenjped. Lepo vabljeni na to dobrodelno rajanje mustnih maškar.

V našem župnijskem vrtcu Dominik Savio že zbirajo prijave za vpis za prihodnje šolsko leto. Zadaj na oglasni deski je letak z več informacijami, prijave se zbirajo še do petka, 21.2. Če kdo potrebuje oz. koga poznate, ki išče prostor v vrtcu, mu lahko posredujete to informacijo.

Na oglasni deski visi tudi razpis za prosto delovno mesto ravnatelja našega župnijskega vrtca Dominik Savio Karitas Domžale. Rok za oddajo prijav na razpis je 3. marec.

Iščemo pa tudi nekoga, ki bi prevzel vodenje otroškega pevskega zborčka Sončni žarki. Naši najmlajši pevci so ostali brez zborovodje in bi bilo škoda, da bi se njihovo prepevanje kar naenkrat ustavilo.

V torek popoldan ob 15.00 odpade sveta maša v Domu upokojencev Domžale. Zaradi raznih viroz in obolenj je dom še vedno v karanteni, zato trenutno sveta maša tam ni možna. Mašni namen, ki bi se moral darovati tam, pa bo opravljen zvečer tukaj v župnijski cerkvi.

Prihodnja nedelja bo 7. navadna nedelja med letom – zadnja nedelja pred začetkom postnega časa.