Avtor: zudomzale Objavljeno: 15. 03. 2020

2. postna nedelja

Na razpolago imate novo številko Družine.

Hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo namenili za gospodarske potrebe župnije.

Znova vas vabim k sodelovanju pri novi sestavi župnijskega pastoralnega sveta. Kandidatna lista se še oblikuje, zato lahko tudi sami predlagate koga, ki ga vidite kot prihodnjega člana v Župnijskem pastoralnem svetu.

Zaradi nevarnosti okužbe z novim korona virusom smo vsi lepo povabljeni, da smo pozorni na osebno higieno in da pazimo na svoje zdravje in zdravje vseh, ki so okoli nas.

V petek gremo z birmanci na duhovni vikend v Velesovo. Zberemo se ob 17.00 pred veroučnimi učilnicami. Program zaključimo v nedeljo s sveto mašo ob 11.30, kamor ste povabljeni tudi domači in botri naših birmancev. Vse ostale informacije so birmanci dobili pri verouku.

V tem tednu imamo reden verouk za vse skupine, tudi za 8. razred (čeprav smo se menili drugače).

Danes popoldan ob 15.00 molitev križevega pota pripravljajo naši odrasli skavti. Vsi lepo povabljeni!

V ponedeljek zvečer ob 19.00 srečanje tajništva ŽPS.

V petek zvečer po večerni sveti maši vabljeni k molitvi križevega pota. Zaradi duhovnega vikenda birmancev v petek zvečer odpade srečanje mladinske skupine. Imajo pa svoje redno srečanje odrasli skavti.

V soboto dopoldan bodo imeli skavti zbiralno akcijo papirja. Zadaj med tiskovino lahko najdete letake s telefonsko številko, kamor lahko pokličete in bodo prišli iskat papir. Kontejner bo stal na parkirišču pri učilnicah. Če bi namreč koga skavti zgrešili, da veste, kam lahko papir dostavite.

Prihodnja nedelja bo 3. postna nedelja. Pri sveti maši ob 10.00 sodelujejo veroučenci 3. in 4. razreda veroučne šole. Popoldan ob 15.00 molitev križevega pota pripravljajo člani molitvene skupine. Istočasno bo tudi dekanijski križev pot za mlade na sv. Mohorja. Zberemo se ob 15.00 v vasi Podstran. Mladi lepo povabljeni!