Avtor: zudomzale Objavljeno: 24. 05. 2020

7. velikonočna nedelja

Na razpolago imate novo številko Družine ter Župnijski list.

Obhajamo 7. velikonočno nedeljo – nedeljo sredstev družbenega obveščanja. Molimo za vse tiste, ki preko medijev oblikujejo miselnost našega naroda.

Pred nami je še zadnji teden velikonočnega časa, saj prihodnjo nedeljo že obhajamo binkoštno nedeljo. V tem tednu so vsi veroučenci povabljeni k sveti spovedi. Pridejo naj bo urah, kot so prej imeli verouk. Izjema sta 1. in 2. razred, ki rednih srečanj še nimata. Si pa starši poglejte v župnijskem listu vse potrebne informacije glede zaključka veroučnega leta, ki ga bomo imeli čez en teden.

Vabljeni k nakupu ponatisa knjige Zgodovina fare Domžale, ki jo je napisal Franc Bernik. Knjiga stane 20€, dobite jo lahko v župnijski pisarni ali v Bernikovem domu. Naročilnice lahko dobite zadaj na mizici med tiskovino.

V sredo zvečer ob 20.00 srečanje članov gospodarskega sveta.

V soboto zvečer bomo imeli slovesni zaključek majniške pobožnosti šmarnic. Čeprav je zadnji dan maja šele v nedeljo, tega ne moremo narediti takrat. V soboto zvečer bomo na začetku svete maše slovesno zapeli litanije na čast Materi Božji ter prejeli blagoslov z Najsvetejšim ter nato obhajali še sveto mašo. Lepo vabljeni!

Prihodnja nedelja bo binkoštna nedelja – zaključek velikonočnega časa. Svete maše bodo po ustaljenem redu. Po jutranji sveti maši bomo imeli krščevanje.