Avtor: zudomzale Objavljeno: 23. 06. 2020

Na razpolago imate novo številko Družine in Župnijski list.

Hvala vsem za lepo nedeljsko slovesnost in zunanje praznovanje Svetega Rešnjega telesa in krvi. Hvala članom godbe, pevcem, redarjem, nosilcem bander in neba, vsem postavljavcem oltarjev… Naj vas Bog bogato blagoslavlja!

Hvala vsem, ki ste pripomogli k lepemu slavju prvega svetega obhajila, ki smo ga obhajali včeraj (sobota). Molimo za naše prvoobhajance in njihove družine, da bi vedno radi in s čistim srcem prejemali sveto Rešnje telo.

Hvala za vaš dar za rože, ki ste ga preteklo nedeljo nekateri že dali v škatlo zadaj pod korom. Tudi to nedeljo je škatla še vedno tam, če še kdo želi kaj darovati v ta namen.

Vabljeni k nakupu knjige Franca Bernika: Zgodovina fare Domžale. Knjigo lahko dobite v župnišču.

V tem tednu smo že opravili nujna vzdrževalna dela na strehi cerkve. Približno 1500 strešnikov je bilo zamenjanih. Upajmo, da smo s tem za nekaj let rešili težave, ni pa to dolgoročna rešitev.

Z današnjo nedeljo vstopamo v poletni čas. To pomeni, da se z današnjo nedeljo za nekaj časa ukinja nedeljska sveta maša ob 11.30, prav tako se spreminja urnik uradnih ur v župnijski pisarni. Za vas smo dosegljivi ob ponedeljkih in petkih: 7.30-8.30 ter popoldne 18.00-18.45. Za manjše zadeve ste dobrodošli po vsaki sveti maši, za nujne zadeve pa sem vedno dosegljiv na mobilni telefon. Številko lahko dobite na zadnji strani Župnijskega lista.

V ponedeljek zvečer ob 20.00 zaključno skupno srečanje članov ŽPS in Gospodarskega sveta.

V sredo praznujemo praznik rojstva Janeza Krstnika. Pri večerni sveti maši se bomo spomnili naše domovine Slovenije, po maši pa bomo imeli zunaj pred cerkvijo krajši kulturni program. Program bomo začeli z zvonenjem na vse 4 zvonove, nato pa bo sledil še kulturni program in dvig zastave. Letošnja častna govornica bo gospa Dušica Kunaver. Po programu bomo imeli še priložnostno pogostitev, zato se priporočam za kakšno pecivo. Vsi lepo vabljeni!

Prihodnja nedelja je 13. navadna nedelja med letom. Kot že povedano svete maše ob 11.30 ni.