Avtor: zudomzale Objavljeno: 5. 07. 2020

Na razpolago imate še nekaj izvodov novomašne dvojne številke Družine ter Odmeve z Goričice.

Hvala za vaš dar, ki ste ga danes namenili za gospodarske potrebe naše župnije.

Prosim vas, da v cerkvi upoštevate varnostne predpise glede korona virusa: razkuževanje rok, zaščitna maska na ustih, obhajilo na roke, povečana medsebojna razdalja. Upajmo, da se razmere ne bodo še dodatno poslabšale in bi znova morali zapreti cerkev ali odpovedati svete maše.

Hvala vsem, ki ste nam pomagali pri izvedbi letošnjega oratorija. Predvsem hvala Neži Pirnat in Petri Schwarzbartl, ki sta vodili oratorij ter vsem animatorjem, da so pripravili in izpeljali celoten program. Hvala tudi vsem sponzorjem in ostalim, ki ste nas podpirali tako ali drugače: z molitvijo, lepo besedo, sadnimi ali sladkimi dobrotami ali na kakršen koli drug način. Vsem iskrena hvala! V tem tednu gremo z animatorji na Kolpo, zato se za vse nujne zadeve obrnite na g. Andreja.

V ponedeljek zvečer ob 19.00 predstavitev knjige Franca Bernika: Zgodovina fare Domžale. Predstavitev knjige bo v Knjižnici Domžale. Vstop je prost, zato res vsi lepo vabljeni na ta dogodek, saj tudi na tak način spoznavamo korenine našega kraja in župnije.

Prihodnja nedelja je 15. navadna nedelja med letom in god svetega Mohorja in Fortunata, mučencev. V sosednji župniji Jarše bodo imeli v nedeljo ob 10.00 slovesnost nove maše.