Avtor: zudomzale Objavljeno: 11. 07. 2020

Na razpolago imate novo številko Družine in Župnijski list.

Iskrena hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo darovali za gospodarske namene župnije.

Po novem bi v cerkvi morali imeti poimenski seznam in kontaktne telefonske številke vseh, ki pridete k sveti maši. V primeru okužbe bi to namreč zelo olajšalo iskanje stikov in morebitne napotitve v karanteno. Hvala vsem, ki se držite predpisanih ukrepov: razkuževanje rok, zaščitna maska na ustih, obhajilo na roke, povečana medsebojna razdalja. Ne zaradi nadzora, ampak zaradi ljubezni do zdravja (svojega in od drugih) se teh ukrepov držimo in jih izpolnjujmo.

V torek bo ob 10.00 sveta maša v Domu upokojencev Domžale, vendar bo samo za varovance doma – zaradi vsem znanih zdravstvenih razlogov. Hvala, ker to upoštevate.

Prihodnja nedelja bo 16. navadna nedelja med letom.