Avtor: zudomzale Objavljeno: 21. 07. 2020

Na razpolago imate novo številko Družine.

Čas izrednih razmer z omejitvenimi ukrepi še vedno velja, zato smo še vedno dolžni skrbeti za zdravje nas vseh. V zaprtih prostorih imejte maske na ustih (tudi v cerkvi), umivajte in razkužujte si roke, povečana medsebojna razdalja, obhajilo na roke. To so osnovni štirje ukrepi, ki veljajo v cerkvah. Prosim, da se jih držimo.

V ponedeljek bomo začeli z deli na veroučnih učilnicah. Nekaj se vas je javilo, da bi pomagali pri barvanju lesenega napušča. Dobrodošli tudi vsi ostali, začnemo v ponedeljek zjutraj. Ko bomo imeli les pripravljen, bomo starega odstranili in namestili novega. Kdor ima čas, je vedno dobrodošel, tudi popoldne po službi. Kar lahko sami naredimo, bo najcenejše! Hvala pa tudi za vso vašo finančno podporo in pomoč pri tem.

Vabljeni k nakupu knjige Franca Bernika: Zgodovina fare Domžale. Hkrati tudi povabljeni v Knjižnico Domžale, kjer je do 1. avgusta razstava o Berniku in je predstavljeno njegovo delo zlasti na kulturno-socialnem področju.

Prihodnja nedelja bo 17. navadna nedelja med letom, god Joahima in Ane – staršev device Marije. Bo pa to tudi t.im. Krištofova nedelja, ko bomo na poseben način prosili za blagoslov naših vozil. Ob koncu vsake svete maše (tudi v soboto zvečer) bo šel duhovnik po vseh parkiriščih ob cerkvi in blagoslavljal vaša vozila. Ob blagoslovu boste dobili posebno nalepko, povabljeni pa ste tudi, da ob blagoslovu darujete tudi za prevozna sredstva naših misijonarjev. Naj se naša hvaležnost za vse srečno prevožene kilometre pokaže tudi s tem, da preko MIVE pomagamo misijonarjem pri nakupu prevoznih sredstev zanje. Tudi za vse ostale, ki bi želeli darovati v ta namen, bo zadaj pod korom košara, kamor boste lahko oddali svoj dar. Iskrena hvala!