Avtor: zudomzale Objavljeno: 14. 08. 2020

Na razpolago imate novi številki Družine in Misijonskih obzorij.

Hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo namenili za gospodarske potrebe župnije.

Hvala vsem, ki vestno pišete svojo telefonsko številko zadaj na seznam oz. da številko že prej doma napišete na listek in ga vržete v škatlo pod korom. V primeru okužbe tako lahko obvestimo vse, ki bi bili v morebitni nevarnosti.

V torek dopoldne bo sv. maša v DUD. Zaradi nevarnosti vnosa okužbe s korona virusom je dom za vse obiskovalce zaprt; tudi za udeležbo pri sv. maši!

Vabljeni na enodnevno župnijsko romanje zadnjo soboto v avgustu. Program si lahko ogledate zadaj na oglasni deski, prijavite pa se v župnišču.

V tem tednu je g. župnik odsoten, zato se za vse nujne zadeve obrnite na g. Andreja.

V soboto praznujemo slovesni in zapovedani praznik Marijinega vnebovzetja – veliki šmaren. To je tudi skrivnost, kateri je posvečena naša župnijska cerkev. Svete maše bodo po nedeljskem razporedu (ob 8.00, ob 10.00, ob 11.30 ter zvečer ob 19.00). Pri vseh svetih mašah bo darovanje – ofer za gospodarske potrebe župnije. Iskrena hvala za vaš dar. Letos žal zaradi nevarnosti okužbe s korona virusom ne bomo imeli druženja po večerni sveti maši.

Prihodnja nedelja bo 20. navadna nedelja med letom, goduje sv. Rok, zavetnik in priprošnjik zoper kužne bolezni. Običajno smo imeli ta dan jutranjo sv. mašo zunaj pri kapelici; ker je letos to nedelja, bodo svete maše kot običajno v župnijski cerkvi.