Avtor: zudomzale Objavljeno: 16. 08. 2020

Na razpolago imate novo številko Družine.

Hvala za vaš dar, ki ste ga včeraj pri ofru darovali za gospodarske potrebe župnije.

Prosimo vas, da še naprej vestno pišete svojo telefonsko številko na seznam zadaj pod korom oz. da številko že prej doma napišete na listek in ga vržete v škatlo. Kot lahko slišimo, se razmere ne izboljšujejo, kvečjemu obratno. Upajmo, da nas ne bo znova doletela popolna zapora in karantena celotnega naroda. Poskrbimo za svoje zdravje in zdravje vseh, ki so okoli nas.

Vabljeni na enodnevno župnijsko romanje, ki bo zadnjo soboto v avgustu. Ogledali si bomo grad Žovnek, Braslovče, muzej pivovarstva, nato odšli proti Celju in na koncu še v Teharje. Lani smo bili pri Veroniki Deseniški, letos odkrivamo korenine celjskih grofov. Podrobnejši program si lahko preberete zadaj na oglasni deski, prijavite pa se v župnišču. Prijave sprejemamo še do prihodnje nedelje (23.8.). V primeru, da bo prijav premalo, bo romanje odpadlo. Lepo povabljeni!

V tem tednu je g. župnik na duhovnih vajah, zato se za vse nujne zadeve obrnite na g. Andreja.

Prihodnja nedelja bo 21. navadna nedelja med letom, goduje sv. Roza iz Lime.