Avtor: zudomzale Objavljeno: 16. 03. 2014

Oznanila 2. postna nedelja

Na razpolago imate novo številko Družine ter še nekaj drugih revij.

V sredo praznujemo praznik sv. Jožefa. Svete maše tukaj doma bodo ob 7.00 zjutraj in ob 18.00 zvečer. Ob 10.00 smo vsi lepo povabljeni k romarski sveti maši na Vir, kjer praznujejo svojega farnega zavetnika.

V soboto, 22.3., je za našo dekanijo pastoralna konferenca v Zavodu sv. Stanislava v Šentvidu. Začne se ob 9.00, zlasti lepo vabljeni člani Župnijskega pastoralnega sveta.

DOGODKI MED TEDNOM:

Danes popoldan (nedelja) ob 15.00 vabljeni k molitvi križevega pota, ki ga bodo tukaj v cerkvi pripravili člani molitvene skupine.

V ponedeljek zvečer ob 18.30 bo v veroučnih učilnicah srečanje za vse, ki v postnem času delate »duhovne vaje v vsakdanjem življenju«.

V torek zvečer ob 19.00 bo priprava na krst za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka v mesecu marcu.

V torek zvečer ob 20.15 imamo srečanje članov gospodarskega sveta.

V sredo zvečer ob 20.00 je srečanje članov župnijskega pastoralnega sveta.

V četrtek bo ob 15.00 sveta maša v Domu upokojencev Domžale (in ne v torek, kot je sicer običajno).

V petek zvečer po večerni sveti maši molitev križevega pota pripravijo letošnji birmanci. K molitvi vabljeni tudi starši in botri birmancev.

V soboto nas bo po večerni sveti maši v cerkvi nagovoril g. More, ki skozi umetniško evangelizacijo ob Janezovem evangeliju, umetniški besedi proze in poezije ter osebnem pričevanju govori o Jezusu Kristusu in Božji materi Mariji. Lepo vabljeni!

V nedeljo pri sveti maši ob 11.30 sodelujejo veroučenci 6. razreda veroučne šole.

V nedeljo popoldne molitev križevega pota pripravljajo člani družinske kateheze. Dobimo se ob 15.00 pri skakalnicah!