Avtor: zudomzale Objavljeno: 24. 10. 2020

Na razpolago imate novo številko Družine in Ognjišče. Cerkev je čez dan odprta, verski tisk lahko dobite na mizici zadaj pod korom.

Uradne ure v župnijski pisarni so še vedno po urniku oz. po dogovoru.

Duhovniki vsak dan mašujemo po vaših mašnih namenih, žal pa verniki zaradi nevarnosti okužbe s korona virusom ne morete biti zraven.

Prejem svetega obhajila je možen ob nedeljah po končani sveti maši do 11.45. Vabljeni, da ob 10.00 spremljate sveto mašo preko interneta iz naše cerkve ali po televiziji, nato pa imate možnost do 11.45, da pridete v cerkev in v tišini prejmete sveto obhajilo.

Hvala za vaš dar, ki ga namenjate za cerkev. Pod korom je škatla, kamor lahko daste svoj dar. Hvala tudi za vse darove, ki ste jih prinesli in namenili za naše misijonarje.

V tem tednu imajo otroci šolske in veroučne počitnice.

V petek NE BO napovedanega celodnevnega spovedovanja tukaj v cerkvi. Kdor bi želel opraviti sveto spoved, naj sporoči v župnišče in se bomo dogovorili za termin.

Prihodnjo nedeljo obhajamo praznik Vseh svetih. Prenos svete maše bo ob 10.00 in ob 14.00. Molitev in blagoslova pokopališč letos ne bo - vsaj ne na način, kot smo bili vajeni do sedaj. Ob koncu svete maše ob 14.00 bomo v cerkvi opravili molitve za rajne in blagoslov pokopališč, vi pa boste molitev lahko spremljali od doma. Letos nam je obisk grobov v veliki meri onemogočen. Zato pa s toliko večjo ljubeznijo molimo za naše rajne sorodnike, prijatelje in dobrotnike, da jim Bog nakloni v nebesih večno veselje! Naši škofje nas vabijo, naj bi namesto rož in cvetja darovali za maše za rajne ali za druge namene oz. za vzdrževanje cerkva.

V nedeljo zvečer bo tukaj v cerkvi ob 18.00 molitev rožnega venca, molitev boste lahko spremljali preko interneta.