Avtor: zudomzale Objavljeno: 7. 03. 2021

3. postna nedelja

Na razpolago imate novo številko Družine in Župnijski list.

Danes je prva nedelja v mesecu, vaš dar je namenjen za gospodarske namene župnije. Iskrena hvala!

Glede obhajanja svetih maš še vedno veljajo stara pravila: med tednom so maše z ljudstvom, ob nedeljah je sveta maša brez ljudstva, sveto mašo spremljate doma po internetu oz. radiu ali televiziji in nato pridete k svetemu obhajilu.

Ob petkih zvečer vabljeni k molitvi križevega pota, ki ga imamo preko interneta. Molitev je ob 19.30, pripravljajo jo različne skupine iz naše župnije. Ta petek molitev pripravljajo zakonski pari.

DOGODKI ČEZ TEDEN

V ponedeljek zvečer ob 20.30 srečanje birmanskih animatorjev. Dobimo se preko interneta.

V soboto zvečer ob 19.00. prvo srečanje animatorjev za poletni oratorij. Čeprav je izvedba še negotova, bomo začeli s pripravami. Ob 20.00 imamo nato še srečanje 2. zakonske skupine.

Prihodnja nedelja bo 4. postna nedelja, papeška nedelja. Ob koncu svete maše bomo zapeli zahvalno pesem v zahvalo Bogu za sedanjega papeža Frančiška. Ob 10.00 prenos svete maše po internetu, maša je brez ljudstva, po maši možnost za prejem svetega obhajila do 11.45.