Avtor: zudomzale Objavljeno: 12. 04. 2021

2. velikonočna nedelja

Na razpolago imate še nekaj izvodov velikonočne dvojne številke Družine ter Misijonska obzorja.

Hvala vsem, ki ste pomagali pri lepem praznovanju velikonočnih praznikov. Hvala tudi spletnemu portalu Domžalec.si in njihovi ekipi, ki so nam pomagali in omogočili internetni prenos svetih obredov in svetih maš med prazniki.

Hvala za vaš dar, ki ga namenjate za potrebe župnije ali osebno nam duhovnikom. Hvala tudi za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo pri ofru darovali za potrebe cerkve.

Z veroučenci znova nadaljujemo z veroukom. Upali smo, da se bomo lahko začeli dobivati v živo, vendar smo dobili obvestilo, da to še ni dovoljeno, zato se bomo še naprej dobivali preko zooma oz. bomo delali na daljavo.

Od ponedeljka naprej bodo znova svete maše s prisotnostjo vernikov. Med tednom bo maša zjutraj ob 7.00 in zvečer ob 19.00. Ob nedeljah bodo svete maše ob 8.00, ob 10.00 in ob 19.00. Za prisotnost pri nedeljski sveti maši je potrebna prijava – vpis na seznam zadaj pod korom. Ponavljam pa pravilo: posameznik ali dva iz skupnega gospodinjstva se vpišeta pod eno številko; če ste iz iste družine trije ali več oseb, se vpišete pod dve številki in zavzamete celo klop.

Vabljeni k nakupu tretje knjige Zgodovina fare Domžale, ki jo je napisal prvi domžalski župnik France Bernik. Knjiga stane 20€, dobite jo lahko tudi v župnišču.

Prihodnja nedelja je 3. velikonočna nedelja – začetek tedna molitve za duhovne poklice. Še naprej ohranjamo internetni prenos svete maše ob 10.00, po maši možnost za prejem svetega obhajila do 11.45.