Avtor: zudomzale Objavljeno: 17. 05. 2021

6. velikonočna nedelja

Na razpolago imate številko Družine in še nekaj drugih revij.

Hvala za vaš dar, ki ga namenjate za potrebe župnije ali za nas duhovnike. Hvala tudi za dar, ki ste ga preteklo nedeljo namenili za gospodarske potrebe župnije.

Pred nami so prošnji dnevi s prošnjimi procesijami. V ponedeljek, torek in sreda bomo tako zjutraj kot zvečer imeli na začetku svete maše kratko procesijo okoli cerkve, vmes bomo molili litanije vseh svetnikov. Tako bomo prosili za blagoslov dela naših rok, v naravi, na poljih in vrtovih, za lepo vreme … Lepo vabljeni k tej skupni prošnji in molitvi.

V četrtek praznujemo slovesni praznik Gospodovega vnebohoda. Ker je število vernikov v cerkvi omejeno, bodo svete maše ob 7.00 in ob 10.00 dopoldan ter zvečer ob 18.00 in ob 19.00. Zadaj na spovednici visi list, kamor se lahko vpišete za prisotnost pri sveti maši v cerkvi.

Vabljeni vsak dan k sveti maši in šmarnični pobožnosti. Šmarnice lahko spremljate tudi na naši internetni strani.

V sredo zvečer ob 20.00 srečanje za starše letošnjih prvoobhajancev. Dobimo se tukaj v cerkvi.

V soboto ob 10.00 srečanje za vse letošnje prvoobhajance. Dobimo se v veroučnih učilnicah.

Prihodnja nedelja je 7. velikonočna nedelja – nedelja sredstev družbenega obveščanja. Ob 10.00 bo prenos svete maše po internetu in nato priložnost za prejem obhajila do 11.25.